X Ogólnopolska Konferencja Zaburzeń Osobowości

Serdecznie zapraszamy do udziału w X Ogólnopolskiej Konferencji Zaburzeń Osobowości, która odbędzie się 27 kwietnia 2024 r. w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie.

Organizatorem wydarzenia jest SKN Psychoterapii “Dialog” działające przy Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Temat tegorocznej edycji Konferencji to “Oblicza narcyzmu”.

W gronie prelegentów znajdą się zarówno doświadczeni psychoterapeuci i specjaliści psychologii klinicznej specjalizujący się w pracy z osobami z zaburzeniami osobowości, jak i szanowani badacze, których działalność naukowa koncentruje się wokół narcyzmu. W ramach Konferencji zostanie odzwierciedlone podejście dymensjonalne, stosowane współcześnie w dyskursie o zaburzeniach osobowości, a problematyka narcyzmu będzie analizowana z wielu perspektyw.

Zapraszamy na stronę wydarzenia, gdzie będą publikowane sylwetki prelegentów wraz z abstraktami wystąpień oraz informacje na temat rejestracji: https://tinyurl.com/obliczanarcyzmu

Sprzedaż biletów rusza już 25 marca 2024 r.