Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Klub dla osób neuroróżnorodnych

Masz problemy z adaptacją na studiach?

Trudno Ci nawiązywać nowe relacje?

Często bywasz zagubiony/a w sytuacjach społecznych?

Odczytywanie emocji i intencji innych ludzi jest dla Ciebie wyzwaniem?

Czujesz się osamotniony/a ze swoimi problemami i chciałbyś/łabyś poznać inne osoby zmagające się z podobnymi trudnościami?

Chciałbyś/abyś rozwinąć swoje kompetencje społeczne?

A może chciałbyś/abyś po prostu miło spędzić czas w gronie otwartych i przyjaznych ludzi?

Jeśli tak, to zapraszamy Cię na spotkania do naszego Klubu dla osób neuroróżnorodnych!

 

 

Spotkania w klubie dla osób neuroróżnorodnych są cykliczne i odbywają się w czwartki w godz. 16:00-18:00 w Centrum Pomocy Psychologicznej Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Pasteura 7 (pierwsze piętro, sala 106). Nasza przestrzeń dostępna jest dla osób poruszających się na wózku.

Klub skierowany jest to szeroko rozumianej grupy osób neuroróżnorodnych (m.in. osób w spektrum autyzmu, czy z ADHD) będących studentami/kami i doktorantami/kami Uniwersytetu Warszawskiego – nie potrzebujesz oficjalnej diagnozy, żeby się zgłosić!

W ramach spotkań będą odbywały się różne aktywności. Głównym celem jest możliwość integracji osób neuroróżnorodnych i wspólnego spędzania czasu. Nie zabraknie również warsztatów doskonalących kompetencje społeczne.

Zależy nam na swobodnej atmosferze. Na miejscu będą czekali przeszkoleni/one wolontariusze i wolontariuszki (studenci/tki, absolwenci/tki, doktoranci/tki, pracownicy/czki UW), którzy zadbają o część integracyjną spotkań, oraz psycholog specjalizujący się w rozwoju umiejętności społecznych.

Liczba miejsc ograniczona. Na każde spotkanie obowiązują osobne zapisy przez formularz (zob. aktualności na stronie głównej)

Jeśli masz jakieś pytanie, możesz skontaktować się z Martyną Iwanicką (ma.iwanicka@uw.edu.pl) z Uniwersyteckiego Centrum Wolontariatu lub z Agatą Kowalińską-Karaś (a.kowalinska-karas@uw.edu.pl) z Centrum Pomocy Psychologicznej UW.