Warsztaty dla studentek i studentów „ABC emocji”

Zapraszamy wszystkie osoby studenckie, które chciałyby lepiej rozumieć przeżywane przez siebie emocje na warsztat „ABC emocji”, podczas którego:

• dowiemy się, czym są emocje i jaką funkcje pełnią w naszym życiu,
  • zastanowimy się w jaki sposób możemy komunikować otoczeniu przeżywane stany emocjonalne,
  • skoncentrujemy się na przeszkodach i przekonaniach, które blokują nas w doświadczaniu emocji,
  • porozmawiamy o tym, jak możemy sobie radzić, kiedy czujemy trudne emocje,
  • będziemy czerpać korzyści z pracy grupowej.

Warsztaty odbędą się w cztery kolejne majowe środy: 8, 15, 22 i 29 maja 2024 r. w godz. 12.00-13.30 (jest to pełen cykl). Warsztaty poprowadzi Anna Augustyniak.

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach zapraszamy do zgłaszania się do PZK od poniedziałku do czwartku w godz. 10.00-14.00.

Serdecznie zapraszamy.