Klub dla osób neuroróżnorodnych
Spotkania skierowane są do osób neuroróżnorodnych ze społeczności studenckiej i doktoranckiej Uniwersytetu Warszawskiego.
Głównym celem działalności Klubu jest możliwość integracji osób nieneurotypowych i wspólnego spędzania czasu. Spotkania mają różnorodny charakter – warsztatów rozwojowych, zajęć kreatywno-artystycznych, luźnych spotkań towarzyskich (planszówki, tzw. slow friending, wspólne wyjścia), przyczyniających się do integracji i rozwoju kompetencji społecznych.
Nie musisz mieć oficjalnej diagnozy, żeby się zgłosić!
Spotkania w Klubie są cykliczne i odbywają się w drugi i czwarty wtorek miesiąca (społeczność doktorancka) oraz w czwartki (społeczność studencka) w Centrum Pomocy Psychologicznej
Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Pasteura 7 (pierwsze piętro, sala 106).
- drugi i czwarty wtorek miesiąca – spotkania dla społeczności doktoranckiej, godz. 17:00-18:30
- czwartki – spotkania dla społeczności studenckiej, godz. 16:00 – 18:00
Nasza przestrzeń dostępna jest dla osób poruszających się na wózku.
Klub jest wspólną inicjatywą Centrum Pomocy Psychologicznej oraz Uniwersyteckiego Centrum Wolontariatu. Spotkania przygotowywane są przez psychologa oraz wolontariuszy ze społeczności
studenckiej, doktoranckiej i pracowniczej.
Liczba miejsc jest ograniczona. Na każde spotkanie obowiązują osobne zapisy przez formularz.
Zapisy dla studentek i studentów📍 Miejsce: Centrum Pomocy Psychologicznej, ul. Pasteura 7 w Warszawie, sala 106
Masz pytania? Skontaktuj się z Martyną Iwanicką (ma.iwanicka@uw.edu.pl) z Uniwersyteckiego Centrum Wolontariatu lub z Agatą Kowalińską-Karaś (a.kowalinska-karas@uw.edu.pl) z Centrum Pomocy Psychologicznej UW.