Zajęcia warsztatowe dla studentek i studentów UW doświadczających objawów depresyjnych – start 15 kwietnia 2020

Zapraszamy osoby uczące się na UW doświadczające objawów depresyjnych do udziału w bezpłatnym treningu metapoznawczym.  Trening ma charakter grupowych zajęć warsztatowych. Jego celem jest nabycie umiejętności rozpoznawania i modyfikowania automatycznych i nieświadomych myśli, które towarzyszą depresji. Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w miniwykładach i rozmowach z zastosowaniem kreatywnych i angażujących metod oraz praktycznych i zrozumiałych przykładów z codziennego życia.

Spotkania rozpoczną się 15 kwietnia 2020 r., będą odbywały się w środy w godzinach 17.30-19.00 w siedzibie CPP UW przy ul. Pasteura 7 w Warszawie.

Trening przeznaczony jest dla studentów i studentek UW z rozpoznaniem depresji albo doświadczających objawów depresyjnych. Jeśli od dłuższego czasu zauważasz u siebie przygnębienie, brakuje ci energii, nic cię nie cieszy, dokuczają ci samokrytyczne myśli albo nadmierne poczucie winy – trening metapoznawczy może być dla ciebie odpowiednią pomocą.

Wszystkich chętnych zapraszamy najpierw na konsultację indywidualną z psychoterapeutą prowadzącym grupę – dr. Joachimem Kowalskim. Zapisu można dokonać poprzez formularz cpp.asysto.pl lub pisząc na cpp@psych.uw.edu.pl

Trening obejmuje cykl 8 spotkań. Powodzenie grupy zależy od zaangażowania jej uczestników. Nie ma możliwości dołączenia do grupy w trakcie cyklu.

Data publikacji: 06 lutego 2020