Zadbaj o siebie w okresie sesji i zaliczeń roku

Zachęcamy serdecznie wszystkie osoby, które niepokoją się (w kontekście swojego aktualnego samopoczucia psychicznego) o możliwość pozytywnego rozliczenia roku, by nie pozostawały same ze swoimi obawami, ale szukały możliwych rozwiązań również z naszym wsparciem. 
 
Zapraszamy serdecznie do zapisów na nasze konsultacje przez formularze dostępne na stronie cpp.asysto,pl.
Przypominamy, że udostępniliśmy w czerwcu dodatkową pulę konsultacji dla osób po raz pierwszy zgłaszających się do naszego Centrum. 
 
CPP współpracuje z Biurem ds. Osób Niepełnosprawnych UW w zakresie oceny możliwości uruchomienia w konkretnych sytuacjach studenckich indywidualnych rozwiązań wspierających w realizacji studiów. Proponowane zmiany trybu realizacji zadań nie prowadzą do obniżenia standardów osiągnięć akademickich i wymagań, ale pozwalają znaleźć osobom doświadczającym problemów zdrowotnych indywidualną, nieco bardziej elastyczna drogę do spełnienia tych wymagań.
 
Zapraszamy również osoby, którym sen z powiek spędza trudna sytuacja psychiczna znajomego. W sytuacji konieczności wspierania innych, warto otoczyć wsparciem również siebie.
 
 
 
 

Data publikacji: 20 czerwca 2018