Warsztaty dla doktorantów „Nie odkładaj na później”

Zapraszamy doktorantów i doktorantki UW, którzy mają problem z podejmowaniem decyzji lub wykonywaniem zadań na czas oraz czują, że unikają zaangażowania poprzez robienie niepotrzebnych rzeczy. Innymi słowy: zapraszamy osoby, które prokrastynują.

Jeśli zauważasz, że zabranie się za prostą rzecz zajmuje Ci kilka dni i dopiero deadline jest w stanie zmusić Cię do zrobienia czegokolwiek, a zdarza się czasami, że nawet goniące terminy nie motywują – ten warsztat może być dla Ciebie!

Warsztat ma charakter grupowy, prowadzony jest metodą restrykcji czasu pracy, trwa 5 spotkań, grupa liczy od 5 do 7 osób.

Kiedy i gdzie?

Planujemy nabór do jednej grupy. Spotkania będą odbywały się online w środy, 24.02.2021 – 24.03.2021, o godz. 9:00 – 10:30.

Dla kogo?

Warsztat przeznaczony jest dla doktorantów i doktorantek UW, których głównym problemem jest odwlekanie i odkładanie działania. Jeśli czujesz, że dokucza Ci taki problem, ale jest on poboczny do innego – na przykład od jakiegoś czasu zmagasz się z pogorszonym nastrojem albo dużym nasileniem lęku – również zapraszamy na konsultację. W takim wypadku terapeuta może polecić Ci inną formę pomocy niż ten warsztat.

Jak się zapisać?

Wszystkich chętnych zapraszamy najpierw na konsultację indywidualną z psychoterapeutką prowadzącą grupę Renatą Składanek. 

Zapisu można dokonać poprzez formularz cpp.asysto.pl lub pisząc na renata.skladanek@psych.uw.edu.pl. Prosimy o dodanie przy zapisie uwagi „prokrastynacja”.

Powodzenie grupy zależy od zaangażowania jej uczestników. Nie ma możliwości dołączenia do grupy w trakcie cyklu.


Data publikacji: 12 stycznia 2021