Układanie emocji – warsztat dla osób, które chcą lepiej żyć ze swoimi uczuciami

Zapraszamy na warsztat online dla osób, które chciałyby zrozumieć swoje emocje i zachowania podejmowane pod ich wpływem, odkryć ważne funkcje lęku i stresu, życzliwie przyjrzeć się swojej złości i zaakceptować smutek. Warsztat obejmuje cykl siedmiu spotkań i jest przeznaczony dla  osób uczących się na UW.

Czy emocje czasem Cię zaskakują albo wręcz komplikują życie? Uważasz, że jest ich za dużo albo, przeciwnie, masz wrażenie, że nic nie czujesz? Masz „krótki lont” albo nie daje Ci spokoju przygniatający żal? W takich przypadkach ten warsztat może Ci pomóc!

Warsztat ma charakter grupowy, prowadzony jest metodą interaktywną, grupa będzie liczyć od 10 do 12 osób.

Kiedy i gdzie?
Warsztat obejmuje siedem 90-minutowych spotkań online co dwa tygodnie. Pierwsze odbędzie się 20 października 2020 roku w godzinach 17.00-18.45 (wtorek).
 
Jak się zapisać?
Chętnych zapraszamy na konsultację indywidualną z psychoterapeutką prowadzącą grupę – mgr Renatą Składanek. Prosimy o zapisywanie się na konsultacje na początku października 2020 roku za pomocą formularza https://cpp.asysto.pl/wizyta/krok3/1260/2179. Prosimy o dodanie przy zapisie adnotacji „emocje”.
 
Powodzenie grupy zależy od zaangażowania jej uczestników. Nie ma możliwości dołączenia do grupy w trakcie cyklu.

Data publikacji: 21 września 2020