Sytuacje kryzysowe

Staramy się Wam pomagać również w sytuacjach kryzysowych. Nie zawsze jednak jest to możliwe. Jesteśmy poradnią psychologiczną i czasami nie mamy możliwości natychmiastowego działania. 

Jeśli potrzebujesz szybkiej porady, możesz przyjść do nas bez wcześniejszego zapisu w ramach walk-in clinic, z którego możesz skorzystać od poniedziałku do środy i w piątki w godzinach 12:00-13:00 oraz w czwartki w godz. 17:00 – 18:00*. Jest to jedyny czas, kiedy jesteśmy w stanie pomóc Ci podczas nagłego kryzysu. 

*Przed przyjściem na dyżur walk-in clinic sprawdź w AKTUALNOŚCIACH, czy dyżur nie został wyjątkowo danego dnia odwołany.

 

Jeśli czujesz, że znajdujesz się w bardzo silnym kryzysie i potrzebujesz natychmiastowej pomocy, możesz:

 

  • zadzwonić bezpłatnie pod numer Kryzysowego Telefonu Zaufania 116 123 (od 14.00 do 22.00)

 

  • skontaktować się z Warszawskiem Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej pod tel. 514 202 619 lub osobiście ul. 6 Sierpnia 1/5 (całodobowo) 

  • zgłosić się na izbę przyjęć szpitala psychiatrycznego; najbliższy szpital znajduje się przy ul. Nowowiejskiej 27 (plac Politechniki) – tam przyjmie Cię interwencyjnie psychiatra i być może zaproponuje doraźnie leki, które pomogą w ustabilizowaniu silnych emocji.