Nie odkładaj na później – warsztat dla osób z problemem prokrastynacji

Zapraszamy osoby uczące się na UW, które mają problem z podejmowaniem decyzji lub wykonywaniem zadań na czas oraz czują, że unikają zaangażowania poprzez robienie niepotrzebnych rzeczy. Innymi słowy: zapraszamy osoby, które prokrastynują.

Jeśli zauważasz, że zabranie się za prostą rzecz zajmuje Ci kilka dni i dopiero deadline jest w stanie zmusić Cię do zrobienia czegokolwiek, a zdarza się czasami, że nawet goniące terminy nie motywują – ten warsztat może być dla Ciebie!

Zapraszamy również osoby, które właśnie mają do wykonania jakiś projekt – pracę licencjacką, pracę magisterską, pracę zaliczeniową, naukę do egzaminu – a czują, że nadmiernie odkładają zajęcie się tym zadaniem.

Warsztat ma charakter grupowy, prowadzony jest metodą restrykcji czasu pracy, trwa 5 spotkań, grupa liczy od 5 do 7 osób.

Planujemy nabór do dwóch grup. Spotkania rozpoczną się 19 sierpnia 2020 r. Spotkania będą odbywały się w środy w godzinach 9:00-10:45 lub 11:00-12:45 i będą odbywały się online.

1) Warsztat przeznaczony jest dla studentek i studentów UW.

2) Zapraszamy osoby, które mają jakiś projekt do wykonania (praca dyplomowa, nauka do egzaminu poprawkowego), z terminem wykonania w połowie września (data zakończenia warsztatu) lub później.

3) Warsztat przeznaczony jest dla osób, których głównym problemem jest odwlekanie i odkładanie działania. Jeśli czujesz, że dokucza Ci taki problem, ale jest on poboczny do innego – na przykład od jakiegoś czasu zmagasz się z pogorszonym nastrojem albo dużym nasileniem lęku – również zapraszamy na konsultację. W takim wypadku terapeuta może polecić Ci inną formę pomocy niż ten warsztat.

Wszystkich chętnych zapraszamy najpierw na konsultację indywidualną z psychoterapeutami prowadzącymi grupę – dr. Joachimem Kowalskim lub Renatą Składanek. Prosimy o zapisywanie się na konsultacje pod koniec lipca lub na początku sierpnia.

Zapisu można dokonać poprzez formularz cpp.asysto.pl lub pisząc na cpp@psych.uw.edu.pl. Prosimy o dodanie przy zapisie uwagi „prokrastynacja”.

Powodzenie grupy zależy od zaangażowania jej uczestników. Nie ma możliwości dołączenia do grupy w trakcie cyklu.

Data publikacji: 20 lipca 2020