Nie odkładaj na później – warsztat dla osób z problemem prokrastynacji

Zapraszamy na trzecią, tym razem wakacyjną edycję warsztatu dla osób z problemem prokrastynacji. Są to spotkania przeznaczone dla osób uczących się na UW, które mają problem z podejmowaniem decyzji czy wykonywaniem zadań na czas, oraz czują że unikają zaangażowania przez robienie niepotrzebnych rzeczy. Słowem: prokrastynują.

Jeśli czujesz, że zabranie się za prostą rzecz zajmuje Ci kilka dni, że dopiero deadline jest w stanie zmusić Cię do zrobienia czegokolwiek, a czasami nawet goniące terminy nie motywują – ten warsztat może być dla Ciebie!

Zapraszamy na niego osoby, które mają przed sobą do wykonania jakiś projekt – pracę licencjacką, pracę magisterską, pracę zaliczeniową, naukę do egzaminu – a czują, że nadmiernie odkładają zajęcie się tym zadaniem.

Warsztat ma charakter grupowy, prowadzony jest metodą restrykcji czasu pracy, trwa 5 spotkań, grupa liczy od 6 do 8 osób.

Planujemy nabór do dwóch grup, każda z nich będzie trwać przez kolejnych 5 tygodni, a każde spotkanie będzie trwać 90 minut.
Pierwsza grupa przeznaczona dla studentów wystartuje w poniedziałek 23 sierpnia 2021 r. w godzinach  9:00-10:45, a druga grupa dla doktorantów w środę 25 sierpnia 2021 r. w godzinach 10:00-11:45.
Spotkania będą odbywały się on-line.

1) Warsztat przeznaczony jest dla studentek i studentów (poniedziałek) oraz doktorantów i doktorantek (środa) UW.

2) Zapraszamy osoby, które mają jakiś projekt do wykonania (praca dyplomowa, nauka do egzaminu), z terminem wykonania do końca semestru zimowego lub później.

3) Warsztat przeznaczony jest dla osób, których głównym problemem jest odwlekanie i odkładanie działania. Jeśli czujesz, że dokucza Ci taki problem, ale jest on poboczny do innego – na przykład od jakiegoś czasu zmagasz się z pogorszonym nastrojem albo dużym nasileniem lęku – również zapraszamy na konsultację. W takim wypadku terapeuta może polecić Ci inną formę pomocy niż ten warsztat.

Wszystkich chętnych zapraszamy na konsultację indywidualną z psychoterapeutami prowadzącymi grupę – mgr Renatą Składanek oraz mgr Gayą Sawicką. Prosimy o zapisywanie się na konsultacje  od połowy lipca 2021.

Zapisu można dokonać poprzez formularz (przejdź do formularza). Prosimy o dodanie przy zapisie uwagi „prokrastynacja”.

Powodzenie grupy zależy od zaangażowania jej uczestników. Nie ma możliwości dołączenia do grupy w trakcie cyklu.

Data publikacji: 12 lipca 2021