Kolejna edycja warsztatu dla osób z problemem prokrastynacji „Nie odkładaj na później”

Zapraszamy osoby uczące się na UW, które mają problem z podejmowaniem decyzji lub wykonywaniem zadań na czas oraz czują, że unikają zaangażowania poprzez robienie niepotrzebnych rzeczy. Innymi słowy: zapraszamy osoby, które prokrastynują.

Jeśli zauważasz, że zabranie się za prostą rzecz zajmuje Ci kilka dni i dopiero deadline jest w stanie zmusić Cię do zrobienia czegokolwiek, a zdarza się czasami, że nawet goniące terminy nie motywują – ten warsztat może być dla Ciebie!

Zapraszamy również osoby, które właśnie mają do wykonania jakiś projekt – pracę licencjacką, pracę magisterską, pracę zaliczeniową, naukę do egzaminu – a czują, że nadmiernie odkładają zajęcie się tym zadaniem.

Warsztat ma charakter grupowy, prowadzony jest metodą restrykcji czasu pracy, trwa 5 spotkań, grupa liczy od 5 do 7 osób.

Planujemy nabór do dwóch grup. Spotkania będą odbywały się online w terminach:

• I grupa –  wtorki |  24.11 – 22.12.2020 | godz. 14:00 – 16:00
  • II grupa-  środy | 25.11 – 23.12.2020 | godz. 9:00 – 11:00

1) Warsztat przeznaczony jest dla studentek i studentów UW.

2) Zapraszamy osoby, które mają jakiś projekt do wykonania (praca dyplomowa, nauka do egzaminu poprawkowego), z terminem wykonania w połowie grudnia (data zakończenia warsztatu) lub później.

3) Warsztat przeznaczony jest dla osób, których głównym problemem jest odwlekanie i odkładanie działania. Jeśli czujesz, że dokucza Ci taki problem, ale jest on poboczny do innego – na przykład od jakiegoś czasu zmagasz się z pogorszonym nastrojem albo dużym nasileniem lęku – również zapraszamy na konsultację. W takim wypadku terapeuta może polecić Ci inną formę pomocy niż ten warsztat.

Wszystkich chętnych zapraszamy najpierw na konsultację indywidualną z psychoterapeutką prowadzącą grupę Renatą Składanek.

Zapisu można dokonać poprzez formularz cpp.asysto.pl lub pisząc na cpp@psych.uw.edu.pl. Prosimy o dodanie przy zapisie uwagi „prokrastynacja”.

Powodzenie grupy zależy od zaangażowania jej uczestników. Nie ma możliwości dołączenia do grupy w trakcie cyklu.

Data publikacji: 04 listopada 2020