Grupy terapeutyczne dla studentów i studentek od listopada

Już niedługo w Centrum Pomocy Psychologicznej rozpoczną się spotkania dwóch grup psychoterapeutycznych dla studentek i studentów UW.

Grupy będą trwały od listopada do czerwca. W pierwszym semestrze będą odbywały się przez Google Meet, w drugim – online lub stacjonarnie w zależności od ustaleń rektorskich.

Psychoterapia grupowa jest zalecana osobom, które chcą lepiej rozumieć siebie, swoje uczucia i zachowania w kontaktach z ludźmi, zyskać większą gotowość do radzenia sobie z wyzwaniami, a także tworzyć bardziej satysfakcjonujące związki i relacje. Serdecznie zapraszamy studentki i studentów, które/którzy chcą wspólnie z grupą poszukać przyczyn swoich trudności indywidualnych i interpersonalnych oraz zyskać wsparcie w wypracowywaniu zmian.

Spotkania będą odbywały się:

• w poniedziałki w godz. 10.00-11.30 (prowadzące: Martyna Jankowska, Joanna Stryjczyk) od 9 listopada
  • we wtorki w godz. 16.15-17.45 (Martyna Jankowska, Anna Mach) od 3 listopada

Zainteresowane osoby zapraszamy do zapisu na konsultację indywidualną do jednej z psychoterapeutek prowadzących grupę. W trakcie takiej rozmowy zostanie ustalone, czy grupa jest optymalną formą pomocy w przypadku zgłaszanej problematyki, zostaną również omówione zasady uczestnictwa. Zapisu można dokonać przez kalendarz internetowy tutaj.

Osoby, które uczestniczyły w grupie w zeszłym roku, prosimy o informację mailem o zainteresowaniu udziałem w roku bieżącym (martyna.jankowska@psych.uw.edu.pl, joanna.stryjczyk@psych.uw.edu.pl, anna.mach@psych.uw.edu.pl).

Napisz do nas również wtedy, kiedy chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak działają grupy terapeutyczne.

Serdecznie zapraszamy!
Martyna Jankowska