Grupy wsparcia – zawieszone do 14 kwietnia

W Centrum Pomocy Psychologicznej UW działają grupy wsparcia dla studentek_ów UW z elementami wsparcia psychologicznego, psychoedukacji oraz treningu interpersonalnego. Udział w grupie to forma pomocy, która pozwala lepiej rozumieć siebie, poprawić samoocenę, efektywniej radzić sobie ze stresem i innymi wyzwaniami, a także tworzyć bardziej satysfakcjonujące relacje z innymi ludźmi.

Kiedy i gdzie?

Spotkania grup odbywają się we środy w godz. 15.30-17.00 oraz we czwartki w godz. 9.45-11.15 w siedzibie CPP UW przy ul. Pasteura 7 w Warszawie. Grupy mają charakter półotwarty, co oznacza, że można do nich dołączyć przez cały rok, po odbyciu konsultacji z terapeutką prowadzącą.

Uwaga: z uwagi na rozporządzenie Rektora UW w sprawie zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa spotkania grup są zawieszone do 14 kwietnia 2020 r.

Jak się zapisać?

Chętnych zapraszamy na konsultację indywidualną z psycholożką i psychoterapeutką prowadzącą grupę – dr Anną Mach. Zapisu można dokonać poprzez formularz cpp.asysto.pl lub pisząc na cpp@psych.uw.edu.pl

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – napisz na cpp@psych.uw.edu.pl.