Cykl warsztatów „Wakacyjny remont relacji”

Serdecznie zapraszamy studentów i studentki UW na “Wakacyjny remont relacji”. To cykl warsztatów dla tych, którzy chcą przyjrzeć się swoim związkom z różnych perspektyw i nauczyć się lepiej budować kontakty z bliskimi i o nie dbać. Warsztaty poprowadzą psychoterapeutki CPP UW Martyna Jankowska oraz Katarzyna Zdunik.

W czasie trzech spotkań online będzie można:
– zdobyć wiedzę o kształtowaniu się postaw i schematów funkcjonowania w bliskich relacjach
– zauważyć swoje mocne strony w tworzeniu związków
– przyjrzeć się trudnościom pojawiającym się w związkach
– rozwijać wiedzę o bagażu wyniesionym z domu rodzinnego, który ma wpływ na nasze relacje
– zobaczyć, jak dawne związki i znajomości wpływają na obecne kontakty z bliskimi
– dowiedzieć się, co wzmacnia nasze relacje i poprawia ich jakość.

W czasie warsztatów będziemy przyglądać się związkom z trzech perspektyw: skupionej na przeszłych doświadczeniach, łączącej obecne doświadczenia relacyjne z przeszłością oraz skierowanej na bieżące i przyszłe relacje.

KIEDY I GDZIE:

Warsztaty będą prowadzone online.

• 10 sierpnia 18:00  – Warsztat 1: „Co wyniosłem z domu – jak wczesne doświadczenia kształtują obecne relacje?”
  • 24 sierpnia 18:00 – Warsztat 2: „Wakacje w domu rodzinnym – jak nie zwariować?”
  • 7 września 18:00 – Warsztat 3: „Remont związku – jak odświeżyć relacje i dokonać drobnych napraw?”

ZGŁOSZENIA:

Aby się zgłosić, należy wysłać maila na adres: martyna.jankowska@psych.uw.edu.pl.
W mailu należy podać:
– imię i nazwisko
– wiek
– kierunek i rok studiów
– telefon kontaktowy
oraz odpowiedzieć na pytania:
– W jaki sposób dowiedział/dowiedziała się Pan/Pani o warsztatach?
– Co skłoniło Pana/Panią do zgłoszenia się?
– Jakie ma Pan/Pani oczekiwania dotyczące spotkań warsztatowych?

Po otrzymaniu zgłoszenia zostanie wysłane potwierdzenie zapisu.

Wydarzenie na Facebooku >>

Data publikacji: 20 lipca 2020